Męska decyzja.

Ostatnio mieliśmy sporo kłopotów z różnymi dostawcami, a to grzejniki nie takie, a to trzeba długo czekać na podtynki, albo na wełnę mineralną trzeba czekać 2 tygodnie na 11 rolek.
W końcu się zdecydowaliśmy i od teraz materiały budowlane, materiały do instalacji itp będziemy zamawiać w Raab Karcher w Gdyni na ul. Północnej. W jednym miejscu mają praktycznie wszystko, ceny mają bardzo dobre i oczywiście można je negocjować.

Przy okazji — oprócz oczywistych przyczyn, dla których warto zatrudnić architekta wnętrz dochodzi jeszcze jedna — architekt dostanie dla was specjalne upusty. Bez super zdolności negocjacyjnych sami takich nie dostaniecie 😛

Na razie kupiliśmy stelaże podtynkowe — nie mieli takich płytek jak chcieliśmy więc zamówili — czas oczekiwania … 2 dni. Zamówiliśmy we wtorek, w czwartek już były. Dziś je odebraliśmy :-). Szybko i sprawnie !!!

Przy okazji: zadzwonili z Sanetu , że już mają kompletne zestawy promocyjne Grohe / Villeroy (cena 999zł) — czekaliśmy na to miesiąc — już za późno.
Kolega zaś powiedział mi, że komuś z rodziny, kto remontuje łazienkę, instalator zamontował ten zestaw — za 850zł.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: